Комп'ютерна Академія IT STEP - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Петро Красицький

TestMatick: QA Engineer

Випускник напрямку:

Тестування ПЗ

В якій компанії ви зараз працюєте?

TestMatick - компанія, яка займається тестуванням ПЗ.

 

На якій посаді працюєте та що входить у ваші обов'язки?

QA Engineer.

В мої обов'язки входить функціональне тестування, тестування сторі, написання чек-листів, тест-кейсів та баг-репортів, робота з логами.

 

Чому обрали для себе дану спеціальність та як пройшло ваше навчання?

Я обрав для себе професію QA Engineer оскільки в ній є місце не тільки для монотонної праці, але й для творчості.

Навчання на курсі пройшло з хорошим настроєм, заняття були цікаві, що в підсумку допомогло мені в подальшому влаштуватися на роботу. Звісно, не обійшлося без підводних каменів, оскільки для мене це було перше знайомство з тестуванням. Однак завдяки професіоналізму викладачів вдавалося оперативно та розгорнуто отримувати відповіді на запитання, що виникали в процесі навчання. Один з найважливіших моментів - всі запитання ми обговорювали під час таких собі брейнштормів, що допомагало знаходити нові підходити до вирішення задач.

 

Чому обрали Академію IT STEP?

Потрапив я сюди по банальному сценарію. В певний час зрозумів, що те, чим я займаюсь, мене не влаштовує і почав шукати куди себе подати. В пошуках натрапив на курс "Тестування ПЗ" в ІТ STEP Академії і буквально вже через 2 дні записався на навчання.

Обрав саме ІТ STEP, так як шукав можливості навчатися не лише дистанційно, але й очно. Як не як, але час від часу потрібний прямий контакт з викладачем. Я повністю задоволений своїм вибором, оскільки ще під час навчання мені вдалося влаштуватися на роботу по обраній спеціальності.

 

Що ви можете порадити студентам, які зараз навчаються в Академії?

Потрібно не тільки працювати на заняттях, але й достатньо часу приділяти для самоосвіти, не боятися задавати запитання викладачам та не боятися робити помилки. Всі ми навчалися і всі робили помилки.

Також хочу добавити, що для того щоб отримати максимальний результат від навчання потрібно тісно працювати з викладачами, а також активно спілкуватися з вашими одногрупниками. Можливо одна з таких розмов підкине вам цікаву ідею, що допоможе вам у подальшому.

IT STEP School

Триває набір в ліцензовану загальноосвітню школу з поглибленим вивченням ІТ та іноземних мов! Тисніть, щоб дізнатися деталі!

Детальніше

Цей сайт використовує Cookies

Privacy policy