Комп'ютерна Академія IT STEP - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Наталія Вибирана

-:

Випускник напрямку:

Мала Комп'ютерна Академія

"Мар'ян - творча особистість, йому подобається дизайн. А ми, як батьки, не можемо цьому не сприяти. Ми раді, що син знайшов щось своє!"

Так говорить про навчання сина Наталія Вибирана - мати випускника Малої Комп’ютерної Академії, який також вже рік як навчається на Професійній Комп'ютерній Освіті за напрямом "Дизайн".

 

Мар'ян - один з наших перших студентів Академії в м. Тернопіль. Щосуботи, впродовж 3-х років, він долав шлях з Гусятина, аби почерпнути нові знання зі світу комп'ютерних технологій.

IT STEP School

Триває набір в ліцензовану загальноосвітню школу з поглибленим вивченням ІТ та іноземних мов! Тисніть, щоб дізнатися деталі!

Детальніше

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності