Комп'ютерна Академія IT STEP - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Безкоштовне навчання для учнів 5–11 класів від Unicorn School

Інноваційна онлайн-школа Unicorn School на базі Комп'ютерної Академії IT STEP у зв'язку із ситуацією в країні надає безкоштовний доступ всім бажаючим школярам до навчальної платформи Maps.

 

Доступні навчальні матеріали з предметів:

  • Українська мова
  • Математика (алгебра)
  • Гейм-арт
  • Історія України
  • Біологія  

 

Maps – це сучасна гейміфікована платформа з найактульнішими матеріалами за стандартами МОН. Це захоплююча гра, де кожна дитина має власного героя, який будує своє королівство. Кожен предмет – карта, яка має безліч цікавих уроків та завдань наповнених скарбами та артефактами. Всі завдання перевіряються викладачами.  

 

Навчатися можна з будь-якої країни світу та в будь-який час. Для навчання потрібен доступ в інтернет та будь-який комп'ютер чи планшет.

Для отримання безкоштовного доступу переходьте на сайт школи та реєструйтесь: https://bit.ly/3MU6E7N

 

Замовити зворотній дзвінок
Літній табір
Подаруйте вашій дитині яскраві канікули у літньому IT-таборі!
Увага!
Тільки до 10 серпня діють старі ціни на навчальні програми! Встигніть укласти договір за вигідною ціною!

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація