Комп'ютерна Академія IT STEP - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

ШАГ логотип

Дизайн та маркетинг: використання кольору

Редакція IT STEP Academy

Освіта для дорослих

Дизайн

Маркетинг

12.04.2022

295 переглядів

Факти про колір

Брендінг - це одна з тих сфер, де використання правильного кольору веде до успіху. Споживачі реагують приблизно однаково на певні кольори. Звичайно, не обійтися і без суб'єктивного підходу до кольору. Загалом, у рекламі та маркетингу кольори мають однакове значення:

 • Жовтий означає оптимізм. Жовтий вважається одним із найкращих кольорів у дизайні. У жовтому кольорі створено логотипи Nikon, DHL, IKEA.

 • Помаранчевий – дружелюбність, у цьому кольорі логотип у Amazon, Blogger, Firefox.

 • Червоний – сила та воля. У маркетингу дуже люблять використати червоний колір. Такі компанії, як Oracle, CNN, Virgin, Netflix, Lego використовували його у своїх логотипах.

 • Фіолетовий – творчість та душевний стан – це колір логотипів Orkut, Yahoo, Barbie.

 • Блакитний – довіра – його вибрали компанії DELL, Twitter, Oreo, Facebook, IBM, NASA, Vimeo для своїх логотипів.

 • Зелений, який символізує природу, весну, пробудження та світ вибрали для своїх логотипів компанії Spotify, AnimalPlanet, Starbucks Coffeе, Holiday Inn.

 • У сірій, стриманій гамі, логотип у Apple та Wiki.

Колір у дизайні

Колір – це перше, що бачить споживач. Майже 90% споживачів уявлення про бренд роблять на основі першого візуального контакту, коли бачать рекламу, упаковку товару на прилавку в магазині або логотип товару.

 • Теплі кольори (червоний, рожевий, помаранчевий, жовтий), які використовують у логотипах або упаковці, притягують погляд покупців, а ще створюють ефект того, що товар знаходиться близько через візуальне збільшення.
 • Холодні кольори передають ефект свіжості, створюють імідж професіоналізму та актуальності. Підходять для дизайну компаній, що працюють у сфері медицини та косметології. До гами холодних кольорів можна віднести срібний та лавандовий колір.
 • Темні холодні кольори, до яких належить фіолетовий, синій, зелений, не відволікають від контенту і створюють відчуття великих амбіцій, якості та стабільності. Їх дуже люблять використовувати у IT.
 • Теплі темні тони, такі як золотий або коричневий, традиційно асоціюються з багатством та класикою. Вважаються ідеальними для дизайну та брендів, які мають відношення до сфери консалтингу, фінансів.
 • Нейтральні кольори – універсальні. До них відносяться чорний, білий, сірий. Вони підкреслюють решту кольорів і створюють контрасти.

Докладніше про кольори, логотипи, маркетинг та дизайн дізнайтесь на курсі «Комп'ютерна графіка та дизайн». У Комп'ютерній Академії ШАГ цей курс розрахований на тих, хто хоче вивчати комп'ютерну графіку та дизайн з нуля, отримати знання та набути навичок роботи.

У програмі курсу «Комп'ютерна графіка та дизайн» є малюнок, теорія дизайну, корпоративна айдентика та брендинг, рекламний дизайн, історія мистецтв, графічний редактор Adobe Photoshop, Adobe Illustrator. Другий блок web-дисциплін пов'язаний зі створенням сайтів та сторінок, юзабіліті та ергономікою сторінок, пошуковою оптимізацією та системами управління контентом сайту. Тривимірна графіка, анімація та відео дозволять студентам моделювати та створювати тривимірні об'єкти, 3D-персонажів у програмах Autodesk 3dsMax та Autodesk Maya. Викладачі Академії приділяють увагу кожній дрібниці, адже у дизайні важливо все від кольору та освітлення до тіні та шрифту. Програма продумана до дрібниць. Максимум практики, мінімум теорії - наші студенти за короткий час стають справжніми професіоналами.

Дизайнери сьогодні потрібні у кожній компанії. Дизайнер створює гарний та функціональний дизайн плаката, логотипу, сайту. Дизайнер може працювати віддалено. Це дуже творча робота, яка супроводжується постійним розвитком та зустрічами з цікавими людьми.

Бажаєте працювати у дизайні? Курс «Комп'ютерна графіка та дизайн» найкращий початок карколомної кар'єри в дизайні!

Записуйтесь на курс і розпочинайте шлях до майбутнього просто зараз!Автор:

Редакція IT STEP Academy

-

Освіта для дітей

Як підготувати дитину до школи вдома?

Моральна та освітня підготовка дуже важлива, а налаштування на освітній процес – одне з найбільш непростих завдань, як для батьків, так і для учня

Коли дитина йде до школи – це завжди складно, не важливо, перший це клас чи останній. Підготовка дитини до школи – то важкий та кропіткий процес для батьків. І це окрім придбання посібників для навчання, одягу для школи та необхідних пристроїв. Моральна та освітня підготовка дуже важлива, а налаштування на освітній процес – одне з найбільш непростих завдань, як для батьків, так і для учня. Сьогодні поговоримо про те, як допомогти дитині підготуватись вдома, а ще розкажемо про одну крутезну програму, якщо вам не вистачає часу займатись цим само

ШАГ логотип

Програмування

Ігри для програмістів

Гейміфікація – це сучасний тренд освітнього процесу. Ігровий формат простіше сприймається дітьми та більше залучає їх до навчання. Тому ігри для програмістів-початківців створюються для різного віку і рівня знань

Програмування – комплекс заходів щодо створення різних програм та ПЗ шляхом написання вихідного коду. Займається цим програмістом.   Програміст – професія, яка очолює рейтинги найбільш оплачуваних у світі. І при цьому розпочинати кар'єру можна у віці 15-16 років, не чекаючи закінчення університету. До того ж ринок послуг пропонує навчання програмування дітей різного віку. І для тих, хто хоче освоїти сучасні технології, були створені спеціальні ігри для майбутніх програмістів. З їхньою допомогою можна знайти базові вміння і навички, нео

ШАГ логотип

Програмування

Плюси професії програміст

IT фахівці очолюють рейтинги найпопулярніших професій останні десять років. Зумовлено це епохою технічного прогресу. І популярність професії найближчими роками зростатиме

IT фахівці очолюють рейтинги найпопулярніших професій останні десять років. Зумовлено це епохою технічного прогресу. І популярність професії найближчими роками зростатиме.   Потребу програмістів відчувають усі, починаючи від невеликих приватних підприємств і закінчуючи державою. А поняття "програмування" настільки широке, що кожен зможе знайти відповідний напрямок.   Компанії відчувають нестачу висококваліфікованих працівників. Тому пропонують найвигідніші та комфортні умови праці. Трапляються випадки, коли компанія готова опл

ШАГ логотип

Дизайн

Освіта для дорослих

Як отримати перше замовлення на Upwork

Коли людина вирішує стати фрілансером і працювати на себе, перше, з чим вона стикається - це як розпочати роботу на обраній біржі, якщо рейтинг поки що нульовий. Сьогодні розглянемо сервіс Upwork та дізнаємося, як отримати перше замовлення. З чого почати? Чи потрібно докладно заповнювати профіль? Що таке Cover Letter? Наша стаття допоможе вам успішно стартувати на біржі Upwork.

Коли людина вирішує стати фрілансером і працювати на себе, перше, з чим вона стикається - це як розпочати роботу на обраній біржі, якщо рейтинг поки що нульовий. Сьогодні розглянемо сервіс Upwork та дізнаємося, як отримати перше замовлення. З чого почати? Чи потрібно докладно заповнювати профіль? Що таке Cover Letter? Наша стаття допоможе вам успішно стартувати на біржі Upwork. Біржа Upwork: що собою являє? Upwork – це міжнародний сервіс для організації віддаленої роботи. Особливість сервісу: він повністю англійською мовою, а ще має славу однієї з найскладн

ШАГ логотип

Літній табір

Подаруйте вашій дитині яскраві канікули у літньому IT-таборі!

Детальніше

Увага!

Тільки до 10 серпня діють старі ціни на навчальні програми! Встигніть укласти договір за вигідною ціною!

Детальніше