Комп'ютерна Академія IT STEP - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

ШАГ логотип

Комп’ютер для дитини - іграшка чи інструмент для навчання?

02.09.2020

457 переглядів

Що для вашої дитини комп'ютер - іграшка, телевізор чи універсальний інструмент для навчання, творчості і майбутньої роботи? Дайте відповідь на це запитання і задумайтеся: чи не пора змінювати ситуацію?

 

Як не дивно, в нашому майже повністю інформаційному суспільстві, де кожен крок залежить від роботи комп'ютерів, більшість людей залишаються з комп'ютером на «ви», обмежуючись його користувацькими функціями і найпростішими програмами. Діти ж сприймають комп'ютер як іграшку і взагалі багато з них з радістю відмовилися б від нього, замінивши на смартфон або планшет.

 

Свідоме ставлення до комп'ютера, прямо скажемо, - рідкість. Тим часом комп'ютерна грамотність необхідна не тільки майбутнім айтішникам і сисадмінам. Інженери, лікарі, фізики, хіміки, математики, економісти, дизайнери, логісти та представники багатьох інших професій активно використовують найпросунутіші комп'ютерні технології у своїй роботі - не знаючи комп'ютера домогтися успіху в цих сферах практично неможливо. 

 

Чому не у всіх дітей є комп'ютерні знання?

Отримати комп'ютерні знання, вміння і навички дитина може, тільки спілкуючись з комп'ютером. Так, не дивуйтеся - для того, щоб дитина освоїлась в сфері інформаційних технологій, їй потрібно навчитися спілкуватися з комп'ютером, розуміти його.

Що перешкоджає налагодженню такого контакту? Це або повна відсутність взаємодії дитини і комп'ютера, або їх недоцільна взаємодія.

 

Причини недоцільної взаємодії дитини і комп'ютера, тобто використання комп'ютера тільки в розважальних цілях:

  • незнання вчителями та батьками особистісного і суспільного призначення комп'ютерної техніки;
  • невміння вчителів і батьків донести до дитини, наскільки шкідливо тривале нераціональне (ігрове) використання комп'ютера;
  • відсутність у вчителів і батьків навичок роботи з сучасними освітніми комп'ютерними програмами;
  • відсутність у дитини бажання і прагнення професійно вивчати комп'ютер через нерозуміння, навіщо це потрібно в повсякденному житті.

 

6 аргументів, навіщо дитині професійні комп'ютерні навички

Важливо якомога раніше вибудувати раціональну, корисну взаємодію дитини з комп'ютером.

Вибудовування правильної взаємодії дитини з комп’ютером у ранньому віці допоможе їй не лише оволодіти більшою кількістю знань, але й відчувати себе впевненіше в сучасному суспільстві.

 

Назвемо 6 основних причин, навіщо дитині комп'ютерна освіта:

  1. Дитина усвідомлює справжнє значення комп'ютерів у житті людини і зрозуміє, які можливості дають комп'ютерні технології людині.
  2. Дитина стане більш самостійною і дорослою, а заняття корисною, дійсно значущою справою, підвищить її самооцінку і додасть впевненості в собі.
  3. Дитина зможе раніше та більш усвідомлено прийняти рішення про майбутню професію.
  4. Нові знання позитивно вплинуть і на успішність в школі, і на загальний розвиток дитини.
  5. Дитина буде спілкуватися в хорошій компанії однодумців і назавжди буде вирішене питання непродуктивного вільного часу.
  6. Комп'ютер перестане бути для дитини іграшкою, а перетвориться в інструмент творчого самовираження та інтелектуального розвитку.

 

Як створити умови для усвідомленого спілкування дитини з комп'ютером?

Найефективніший спосіб створення сприятливих умов для спілкування дитини з комп'ютером - це додаткове, позашкільне відвідування комп'ютерних курсів. Для прикладу, навчання в Малій Комп’ютерній Академії дає те, що отримати в школі або вдома діти не можуть:

  • навчання в малих групах в сучасних обладнаних комп'ютерних класах;
  • своє робоче місце і окремий комп'ютер у кожної дитини;
  • інтерактивні (ігрові) і практичні заняття з молодими активними викладачами: діти фотографують у професійній фотостудії, створюють свої ігри і сайти; моделюють 3D-об’єкти та друкують їх на 3D-принтері
  • гнучкий графік відвідування занять (в будні і вихідні дні), який буде зручний кожній дитині;
  • нові знайомства з однолітками та захоплююча командна робота, яка розвиває лідерські якості;
  • розвиток ораторських навиків при представленні власних проектів;
  • наочні результати власних робіт.

 

Навчаючись IT технологіям в Малій Комп’ютерній Академії, діти пробують себе в різних професіях: програміст, дизайнер, інженер, розробник сайтів. Через деякий час дитина може відчути і зрозуміти, яка діяльність їй ближча, що у неї виходить краще і до чого лежить душа.

 

У ранньому віці у дитини буде можливість зробити усвідомлений вибір професії, щоб в майбутньому заробляти на тому, що приносить задоволення. Навіть якщо дитина вирішить працювати не в сфері IT, той величезний багаж знань, який вона отримає, створить потужну платформу для успішного майбутнього і дозволить випередити однолітків в професійному розвитку.

 

Мала Комп'ютерна Академія – це місце, куди діти хочуть повертатися знову і знову. Якщо ви бажаєте забезпечити дитині гідне майбутнє, записуйте її на навчання до Малої Комп'ютерної Академії!

Поспішайте, старт занять вже 21 вересня!

 

Деталі за телефоном: +38 (067) 699 57 75

А також за посиланням: www.te.itstep.org/junior_computer_academy



Автор:

Редакція Академії ITSTEP

Дизайн

Основи графічного дизайну: 10 ключових принципів

10 головних принципів графічного дизайну, які допоможуть вам створювати стильні, зручні та ефективні візуальні рішення для вебу, друку та брендингу | Блог ITSTEP Academy

10 основних принципів графічного дизайну Графічний дизайн - це мистецтво візуальної комунікації, яке поєднує в собі текст, зображення, кольори та форми для передавання інформації або створення певного настрою. Він використовується в різних сферах: від реклами та веб-дизайну до упаковки продуктів і мобільних додатків. Принципи графічного дизайну - це основні правила, які допомагають створювати гармонійні та ефективні візуальні композиції. Без їхнього розуміння навіть найталановитіші художники і дизайнери можуть зіткнутися з проблемам

ШАГ логотип

Освіта для дітей

Профорієнтаційне тестування для підлітків: перший крок до успішного майбутнього

Як допомогти підлітку зробити усвідомлений вибір і знайти професію, яка відповідає його інтересам та здібностям? Відповідь – профорієнтаційне тестування для підлітків.

Світ професій швидко змінюється, і обрати правильний кар'єрний шлях стає дедалі складніше. За статистикою, 58 % випускників не працюють за спеціальністю жодного дня, а 78 % не обирають свій фах як основний. Як допомогти підлітку зробити усвідомлений вибір і знайти професію, яка відповідає його інтересам та здібностям? Відповідь – профорієнтаційне тестування для підлітків. Чому важлива профорієнтація для підлітків? Профорієнтація – це комплекс заходів, спрямованих на допомогу підліткам у виборі майбутньої професії. Вона враховує інт

ШАГ логотип

Програмування

Яка зарплата у QA Engineer в Україні | Скільки заробляє тестувальник

Середні зарплати тестувальників в Україні: порівняння Manual і Automation QA, огляд доходів у великих IT-компаніях і поради, як збільшити свою зарплату | Блог ITSTEP Academy

Зарплата тестувальника в Україні: скільки можна заробити? Тестувальник програмного забезпечення (QA-інженер) - це фахівець, який відповідає за перевірку роботи додатків, пошук помилок і контроль якості продукту. Його основна мета - забезпечити стабільну та безпечну роботу програмних рішень перед їхнім випуском. Професія тестувальника стала особливо популярною завдяки низькому порогу входу. На відміну від розробників, які повинні досконально знати мови програмування, тестувальники можуть почати кар'єру з базового розуміння принципі

ШАГ логотип

Soft-skills

Синдром самозванця в IT - прокачай впевненість для успішної кар'єри

Дізнайтеся, як подолати синдром самозванця, розвинути впевненість і успішно будувати кар'єру в IT з нашим покроковим посібником ▶ Детальніше

Синдром самозванця у програмістів-початківців: перші кроки до впевненості Синдром самозванця (Imposter Phenomenon) - це психологічне явище, за якого людина переконана у власній некомпетентності та в тому, що її успіхи досягнуті випадково. Для програмістів-початківців це може стати серйозною перешкодою на старті кар'єри. В умовах IT-індустрії, що швидко розвивається, почуття невпевненості може негативно позначитися на професійному розвитку, перешкоджаючи прояву ініціативи і руйнуючи мотивацію. Тематика синдрому самозванця особливо актуальна

ШАГ логотип

Запрошуємо!

День відкритих дверей. Професійна комп'ютерна освіта. 12 квітня. Зареєструватися !

Детальніше

IT STEP SCHOOL!

Триває набір в ліцензовану загальноосвітню школу з поглибленим вивченням ІТ та іноземних мов! Тисніть, щоб дізнатися деталі!

Детальніше

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності