Комп'ютерна Академія IT STEP - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

ШАГ логотип

ТОП-5 книг для дизайнерів

IT STEP Academy

Дизайн

28.04.2022

77 переглядів

Ділимось списком рекомендованої літератури, для тих хто збирається приступати до навчання і сьогодні публікуємо лише малу частину цього списку. Одну з книг ви точно встигнете прочитати до початку навчання в нашій Академії.

 

  • "Дизайн і час" -  Лакшмі Бхаскаран

Книга "Дизайн і час" присвячена основним стилям і напрямам в мистецтві XX століття. Тут детально описується історія виникнення кожного стилю, наводяться імена провідних дизайнерів, з якими пов'язане виникнення і розвиток певного напряму в мистецтві. Ви познайомитеся з іменами художників та архітекторів, які працюють в рамках певного стилю, а також побачите їх всесвітньо відомі твори, що зберігаються в музеях і приватних колекціях. Чудові ілюстрації, які включають зразки промислового дизайну, графіки, живопису і архітектури, У сучасному дизайні воєдино злилися два напрями - від функції до форми і від форми до функції. Дизайн перетворився в самостійний мову, яку слід вивчити, щоб використовувати з максимальною ефективністю. Книга "Дизайн і час" допоможе вам у цьому. 

 

  • "Нова типографіка" - Ян Чихольд

Книга про графічний дизайн 20-х років, історії про сучасну типографику та її проблеми, які зберігаються досі. Свого часу книга була проривною: автор вивів на перший план гротескні шрифти і заговорив про функціональність дизайну і верстки. Базові поняття, які лягли в основу швейцарської школи, - верстка по лівому краю, економічність, практичність, мистецтво кольору - сьогодні використовуються кожним веб-дизайнером.

Книга допоможе початківцям веб-дизайнерам дізнатися витоки сучасної типографіки, основи верстки та сітки, які перейшли з графічного дизайну в веб. У книзі ви знайдете відповіді на питання, що таке хороший дизайн, як його визначити, якими якостями він володіє. Дізнаєтеся, як розвивався дизайн в 20-х роках минулого століття, чому гротески витіснили антикву, а функціональність і практичність - індивідуальні переваги дизайнерів.

 

  • “Ікони графічного дизайну” - Джон Кліффорд

«Ікони графічного дизайну» - це список найвпливовіших дизайнерів в історії і розповідь про їх творіння. Легенди, що сформували наше уявлення про дизайн.

Хто придумав термін «графічний дизайнер»? Хто перетворив афіші фільмів в справжнє мистецтво? Ким була перша жінка-художній керівник американського журналу?

Автор книги, Джон Кліффорд, проводить справжній історичний екскурс присвячений візуальному мистецтву, що відповідає на більшість питань та охоплює основні етапи його розвитку за останню сотню років: від Ар-Нуво до цифрової епохи.

 

  • “Форма і хаос” - Пол Ренд

У книзі зібрано досвід одного з найуспішніших логомейкерів ХХ століття. Пол Ренд, автор логотипів IBM, ABC, NeXT, розглядає проблеми, відомі всім дизайнерам: що таке естетика, як правильно вибудовувати відносини з клієнтом, яку роль в роботі дизайнера грають маркетингові дослідження і як комп'ютерні технології змінили професію.

Книга допоможе початківцям дизайнерам сформувати правильне уявлення про професію, усвідомити її цілі і пізнати її природу. Автор ставить питання, що таке дизайн і яка його роль в бізнесі. Відповівши на них, ви зможете вибрати правильний вектор розвитку.

 

  • “Хегерті про креативність. правил немає” (Hegarty on creativity. There are no rules) - Джон Хегерті

Джон Хегерті не дизайнер в класичному розумінні цього слова: він не проектує сайти і не розробляє айдентику. Але створює продукти, рекламу, смисли й образи. У книзі через свій досвід він формулює заповіді будь-якого креативної людини, яка з нічого створює продукт. Якщо знаєте англійську, читайте в оригіналі - мова досить проста.

Книга допоможе подивитися на креативність і натхнення як на процес, спосіб мислення і життя, а не секундне осяяння. Ви дізнаєтеся, як змінити хід думок, навчитися знаходити рішення, які будуть вирішувати завдання бізнесу, і використовувати навколишні умови на користь вашої креативності. Книга підходить дизайнерам, ілюстраторам і арт-директорам - всім, хто займається проектуванням і створенням нових смислів і образів.

 

Прагнете більше дізнатися про дизайн? Приходьте до нас - заняття в нашій Академії стануть вашим першим кроком в світ графічного дизайну!

Детальніше про напрям навчання "Комп'ютерна графіка та дизайн" тут - https://te.itstep.org/graphic_designerАвтор:

IT STEP Academy

Редакція IT STEP Academy

Освіта для дітей

Як підготувати дитину до школи вдома?

Моральна та освітня підготовка дуже важлива, а налаштування на освітній процес – одне з найбільш непростих завдань, як для батьків, так і для учня

Коли дитина йде до школи – це завжди складно, не важливо, перший це клас чи останній. Підготовка дитини до школи – то важкий та кропіткий процес для батьків. І це окрім придбання посібників для навчання, одягу для школи та необхідних пристроїв. Моральна та освітня підготовка дуже важлива, а налаштування на освітній процес – одне з найбільш непростих завдань, як для батьків, так і для учня. Сьогодні поговоримо про те, як допомогти дитині підготуватись вдома, а ще розкажемо про одну крутезну програму, якщо вам не вистачає часу займатись цим само

ШАГ логотип

Програмування

Ігри для програмістів

Гейміфікація – це сучасний тренд освітнього процесу. Ігровий формат простіше сприймається дітьми та більше залучає їх до навчання. Тому ігри для програмістів-початківців створюються для різного віку і рівня знань

Програмування – комплекс заходів щодо створення різних програм та ПЗ шляхом написання вихідного коду. Займається цим програмістом.   Програміст – професія, яка очолює рейтинги найбільш оплачуваних у світі. І при цьому розпочинати кар'єру можна у віці 15-16 років, не чекаючи закінчення університету. До того ж ринок послуг пропонує навчання програмування дітей різного віку. І для тих, хто хоче освоїти сучасні технології, були створені спеціальні ігри для майбутніх програмістів. З їхньою допомогою можна знайти базові вміння і навички, нео

ШАГ логотип

Програмування

Плюси професії програміст

IT фахівці очолюють рейтинги найпопулярніших професій останні десять років. Зумовлено це епохою технічного прогресу. І популярність професії найближчими роками зростатиме

IT фахівці очолюють рейтинги найпопулярніших професій останні десять років. Зумовлено це епохою технічного прогресу. І популярність професії найближчими роками зростатиме.   Потребу програмістів відчувають усі, починаючи від невеликих приватних підприємств і закінчуючи державою. А поняття "програмування" настільки широке, що кожен зможе знайти відповідний напрямок.   Компанії відчувають нестачу висококваліфікованих працівників. Тому пропонують найвигідніші та комфортні умови праці. Трапляються випадки, коли компанія готова опл

ШАГ логотип

Дизайн

Освіта для дорослих

Як отримати перше замовлення на Upwork

Коли людина вирішує стати фрілансером і працювати на себе, перше, з чим вона стикається - це як розпочати роботу на обраній біржі, якщо рейтинг поки що нульовий. Сьогодні розглянемо сервіс Upwork та дізнаємося, як отримати перше замовлення. З чого почати? Чи потрібно докладно заповнювати профіль? Що таке Cover Letter? Наша стаття допоможе вам успішно стартувати на біржі Upwork.

Коли людина вирішує стати фрілансером і працювати на себе, перше, з чим вона стикається - це як розпочати роботу на обраній біржі, якщо рейтинг поки що нульовий. Сьогодні розглянемо сервіс Upwork та дізнаємося, як отримати перше замовлення. З чого почати? Чи потрібно докладно заповнювати профіль? Що таке Cover Letter? Наша стаття допоможе вам успішно стартувати на біржі Upwork. Біржа Upwork: що собою являє? Upwork – це міжнародний сервіс для організації віддаленої роботи. Особливість сервісу: він повністю англійською мовою, а ще має славу однієї з найскладн

ШАГ логотип

Літній табір

Подаруйте вашій дитині яскраві канікули у літньому IT-таборі!

Детальніше

Увага!

Тільки до 10 серпня діють старі ціни на навчальні програми! Встигніть укласти договір за вигідною ціною!

Детальніше