Комп'ютерна Академія IT STEP - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Відкрито весняний набір в Малу Комп’ютерну Академію

Чи потрібно відтягувати дитину за вуха від комп’ютера або смартфону? Краще перетворіть розвагу в улюблену справу дитини. IT STEP TERNOPIL вам у цьому допоможе!

 

Освіта для дітей – найкраща інвестиція!

 

Навчання у Малій Комп’ютерній Академії – це можливість отримати хорошу базу ще у ранньому віці та обрати спрямування для майбутньої професії в ІТ-сфері!

 

Всі викладачі Малої Комп’ютерної Академії – це висококваліфіковані професіонали IT – індустрії, які вміють не тільки в цікавій і захоплюючій формі навчати програмуванню, але і знаходити індивідуальний підхід і розкривати творчий потенціал кожної дитини. Студенти не тільки вчаться, а й беруть участь у святах, конференціях, фотовиставках, спілкуються і стають яскравими представниками успішного сучасного світу.

Встигніть зареєструватися! Навчання розпочмнається 23 березня.

 

+38(067) 699-57-75

+38(050) 488-99-52

Замовити зворотній дзвінок

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація