Комп'ютерна Академія IT STEP - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

IForum! Одна із наймасштабніших конференцій року!

Найбільша IT-конференція Східної Європи – iForum – відбудеться 23 травня 2019 року в Києві.

 

Одинадцятий iForum відкриє вікно можливостей для відвідувачів – 12 000 учасників, 7 напрямків, експозона новинок від IT-ринку, футуристичне «Місто Майбутнього», безліч корисних знайомств та розмов.

 

Про що буде конференція та чому вам варто відвідати iForum?

 

За словами Голови Оргкомітету Олександра Ольшанського, "iForum-2019 буде про майбутнє. Світ знаходиться в точці, за якою «матриця зламається», – нас очікують величезні зміни у всій системі: від освіти до технологій. Це шалений світовий тренд, і про це будемо говорити на конференції, де з`явився новий напрям – «майбутнє».

 

Та головний напрям iForum`у – це нетворкінг. Купуючи квиток, ви отримуєте найдемократичніший доступ до найцікавіших людей галузі, синергія яких і створює  майбутнє.

 

Скориставшись промокодом itstep10, ви отримаєте знижку на квиток 10%.

Замовити зворотній дзвінок

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація