Комп'ютерна Академія IT STEP - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Майстер-клас "Як стати успішним IT-спеціалістом"

Безкоштовно

Площа Героїв Євромайдану, 3, приміщення Обласного Краєзнавчого Музею

На майстер-класі ми розповімо, які кроки зробити, з чого почати і як побудувати своє навчання, щоб стати успішним IT-спеціалістом!

 

Вирішили спробувати свої сили в IT-індустрії? Для цього потрібно пройти нелегкий шлях з нуля до IT-фахівця. Комп'ютерна Академія "IT STEP" допоможе опанувати одну із спеціальностей, без яких не може працювати жодна IT-компанія.

 

Серед найбільш затребуваних спеціальностей: розробники і тестувальники, web-дизайнери, системні адміністратори. Ви зможете працювати за однією з цих професій:

 

- Розробник програмного забезпечення, програміст - ключовий співробітник будь-якої IT-компанії. Він пише код програми, розробляє мобільні додатки та ігри, пропонує програмні рішення.

- Тестувальник, QA-інженер - стежить за якістю розробки та перевіряє чи працює створений програмістами продукт так, як це необхідно бізнесу.

- Наступний важливий співробітник IT-компанії або IT-проекту - web-дизайнер. Він першим розпочинає роботу і продумує зовнішній вигляд програми, її інтерфейс, екрани мобільної гри або програми. Дизайнер враховує всі особливості цільової аудиторії, яка буде користуватися сайтом, програмою або додатком, і знаходить відповідні рішення.

- Системний адміністратор відповідає за функціонування всього, що необхідно для роботи розробника, дизайнера та інших працівників фірми. У зоні його відповідальності комп'ютери, робочі станції та комп'ютерні мережі компанії.

 

Приєднуйтесь до успішних студентів Комп'ютерної Академії "IT STEP" і побудуйте кар'єру в IT!

▼Реєстрація обов'язкова▼

Замовити зворотній дзвінок

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація