Комп'ютерна Академія IT STEP - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

ШАГ логотип

Графічний дизайнер: що потрібно знати і вміти?

31.05.2021

2950 переглядів

Доволі високою популярністю зараз користується професія графічного дизайнера. Проте тих, хто хоче освоїти дану спеціальність, часто відлякує відсутність досвіду в даній сфері.

Якими навиками потрібно володіти, щоб розпочати свою кар'єру в дизайні - дізнавайтеся з нашої статті.

 

Чим займається графічний дизайнер?

Графічні дизайнери працюють над створенням на замовлення візуальних образів. У роботу графічного дизайнера можуть входити:
- створення впізнаваної символіки або логотипу;
- розробка фірмового шрифту;
- розробка колірної гами.

 

Все це повинно відповідати духу і концепції компанії, яка замовляє роботу у графічного дизайнера. Якщо в двох словах, то графічний дизайнер створює те, що дозволяє з першого погляду впізнати бренд. Цікаво, що в роботі графічного дизайнера поєднуються творчий підхід і холодна прагматичність, яка так часто потрібна в IT-професії.

 

На сучасному ринку неможливо витримати конкуренцію без красивого дизайну. А відмінний графічний проект дозволить молодому бізнесу отримати швидку розкрутку завдяки якісному образу, який добре запам'ятовується та створює враження надійності.


Якими якостями повинен володіти графічний дизайнер?

У список необхідних для графічного дизайнера якостей входять:

  • базові художні навички. Якщо ви ніколи раніше не стикалися з роботою дизайнера, зневірятися не варто - у вас все-одно є шанс стати графічним дизайнером. Однак слід знати, що новачкові доведеться пройти спеціалізовані курси з живопису, малюнку та композиції. (Чи потрібні знання по рисунку сучасному дизайнеру? - стаття від нашого викладача)
  • Ці курси закладуть базові навички, дозволять розвинути моторику - все це необхідно для подальшої творчої роботи.
  • знання історії та теорії графічного дизайну. Не потрібно винаходити велосипед - багато чого вже було раніше придумано кимось. Професіонал повинен знати, де можна подивитися і яким чином можна вдало скомбінувати класичні техніки, а також колірні поєднання і елементи композицій. (Для чого дизайнеру вивчати історію мистецтва? - дізнайтеся відповідь на це питання в статті від нашого викладача) 
  • вміння працювати з графічними редакторами. Дизайнери використовують в своїй повсякденній роботі такі додатки, як Adobe inDesign, Adobe Illustrator, а також Adobe Photoshop і деякий інший спеціалізований софт. І чим краще ви освоїли такий софт, тим краще буде для вашого професійного росту. У наш час абсолютно вся робота перенесена на електронні носії, і графічний дизайнер вже не може себе обмежувати лише листом і олівцем, інакше він просто не зможе працювати в сучасному світі. Складність тут лише в тому, що для того, щоб якісно працювати, вам буде потрібно комбінувати володіння графічними редакторами, художніми навичками та свою фантазію. Все це можна розвинути, проте, найголовніше, мати посидючість, наполегливість і велике бажання осовїти нову професію!


Освоїти професію графічного дизайнера з нуля можна і самостійно, проте самонавчання забере у вас дуже багато часу, і при цьому далеко не факт, що ви зможете в підсумку освоїти професію на хорошому рівні. Якщо ви хочете стати графічним дизайнером з нуля в Тернополі - кращим вибором буде звернутися в Академії IT STEP.

 

Ми пропонуємо:
- високоякісні методики навчання, засновані на практиці
- заняття з досвідченими викладачами-практиками
- актуальну програму, яка модернізується і доповнюється новими матеріаламиПриходьте до нас - заняття в нашій Академії стануть вашим першим кроком в світ графічного дизайну!

 

Стати графічним дизайнером

 

Детальніше про напрям навчання "Комп'ютерна графіка та дизайн" тут - https://te.itstep.org/graphic_designer.Автор:

Редакція Компьютерної Академії IT STEP

Програмування

Ігри для програмістів

Гейміфікація – це сучасний тренд освітнього процесу. Ігровий формат простіше сприймається дітьми та більше залучає їх до навчання. Тому ігри для програмістів-початківців створюються для різного віку і рівня знань

Програмування – комплекс заходів щодо створення різних програм та ПЗ шляхом написання вихідного коду. Займається цим програмістом.   Програміст – професія, яка очолює рейтинги найбільш оплачуваних у світі. І при цьому розпочинати кар'єру можна у віці 15-16 років, не чекаючи закінчення університету. До того ж ринок послуг пропонує навчання програмування дітей різного віку. І для тих, хто хоче освоїти сучасні технології, були створені спеціальні ігри для майбутніх програмістів. З їхньою допомогою можна знайти базові вміння і навички, нео

ШАГ логотип

Програмування

Плюси професії програміст

IT фахівці очолюють рейтинги найпопулярніших професій останні десять років. Зумовлено це епохою технічного прогресу. І популярність професії найближчими роками зростатиме

IT фахівці очолюють рейтинги найпопулярніших професій останні десять років. Зумовлено це епохою технічного прогресу. І популярність професії найближчими роками зростатиме.   Потребу програмістів відчувають усі, починаючи від невеликих приватних підприємств і закінчуючи державою. А поняття "програмування" настільки широке, що кожен зможе знайти відповідний напрямок.   Компанії відчувають нестачу висококваліфікованих працівників. Тому пропонують найвигідніші та комфортні умови праці. Трапляються випадки, коли компанія готова опл

ШАГ логотип

Дизайн

Освіта для дорослих

Як отримати перше замовлення на Upwork

Коли людина вирішує стати фрілансером і працювати на себе, перше, з чим вона стикається - це як розпочати роботу на обраній біржі, якщо рейтинг поки що нульовий. Сьогодні розглянемо сервіс Upwork та дізнаємося, як отримати перше замовлення. З чого почати? Чи потрібно докладно заповнювати профіль? Що таке Cover Letter? Наша стаття допоможе вам успішно стартувати на біржі Upwork.

Коли людина вирішує стати фрілансером і працювати на себе, перше, з чим вона стикається - це як розпочати роботу на обраній біржі, якщо рейтинг поки що нульовий. Сьогодні розглянемо сервіс Upwork та дізнаємося, як отримати перше замовлення. З чого почати? Чи потрібно докладно заповнювати профіль? Що таке Cover Letter? Наша стаття допоможе вам успішно стартувати на біржі Upwork. Біржа Upwork: що собою являє? Upwork – це міжнародний сервіс для організації віддаленої роботи. Особливість сервісу: він повністю англійською мовою, а ще має славу однієї з найскладн

ШАГ логотип

Освіта для дітей

5 причин захопити дитину програмуванням

Щоб бути успішним, досягати своїх цілей і йти в ногу з часом, важливо отримувати актуальні знання. Сучасним дітям не потрібні застарілі шкільні програми, вони хочуть вивчати те, що у тренді, що цікаво та незвично. Це стосується і програмування.

 “Навіщо дітям така наука? Навіщо їм вміти писати програми? А якщо дитина не хоче розвиватися в ІТ-сфері, тоді який сенс їй у цих знаннях?” - часто питають батьки. Програмування - це не тільки коди. Це ще: інтелект, самодисципліна, вміння нестандартно мислити та швидко вирішувати поставлені завдання. Сьогодні розглянемо 5 причин, чому вам варто познайомити дитину із IT-спеціальністю.   №1. Вміння вирішувати завдання та критично мислити Під час створення навіть найпростішої гри діти розвивають логічне мислення, вчаться мислити послідов

ШАГ логотип

Літній табір

Подаруйте вашій дитині яскраві канікули у літньому IT-таборі!

Детальніше

До 31 липня

діє раннє бронювання на ІТ-навчання для дітей 7-14 років (Мала Академія). Знижка 10% на перший семестр!

Детальніше